755nm + 808nm + 1064nm

Trio Laser SLD
57 750,00 PLN

GLAMOUR ACADEMY

Bezpłatne szkolenie
w cenie
urządzenia

Możliwość przetestowania sprzętu w siedzibie GlamourAcademy

trio laser sld

Innowacyjne połączenie trzech długości fal

Regularne usuwanie zbędnego owłosienia, niezależnie od metody depilacji jakiej używamy, jest kłopotliwe i czasochłonne. Dlatego każda kobieta marzy o pozbyciu się odrastających włosków raz na zawsze. Medika wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów znalazła na to rozwiązanie. Laser diodowy 808 to najnowsza technologia walki z niechcianym owłosieniem. Dzięki zastosowanej długości fali możemy trwale pozbyć się włosów już po kilku zabiegach! W odróżnieniu od urządzenia Medika 808, laser TRIO posiada 3 długości fali:

  • 755 nm: reaguje nawet na małą ilość melaniny,
  • 808 nm: najpowszechniejsza długość fali w laserach diodowych, największą skuteczność wykazuje przy włosach ciemnych,
  • 1064 nm: wiązka penetruje nawet do najgłębiej położonych mieszków włosowych, nie powodując uszkodzenia skóry. Fala długości 1064nm działa głównie na hemoglobinę. Jej celem są naczynia włosowate otaczające mieszek włosowy, a nie melanina zawarta we włosku. Światło dociera do brodawki, gdzie niszczy naczynia włosowate odżywiające mieszek włosowy. Nieodżywiony mieszek obumiera, co skutkuje skuteczną depilacją.
GLAMOUR ACADEMY

Schemat działania lasera

Trio Laser SLD


Działanie lasera oparte jest na zjawisku selektywnej fototermolizy. Światło lasera pochłaniane jest przez mieszek włosowy zawierający melaninę. Następnie zamieniane jest na ciepło, które niszczy elementy włosa, powodując jego trwałą utratę i destrukcję mieszka. Zjawisko to najskuteczniejsze jest dla ciemnych włosów, znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu (anagen). Pozostałe okresy wzrostowe: faza zaniku – katagen i faza spoczynku – telogen są „nieme” na działanie lasera.

Zastosowanie urządzenia

Trio Laser SLD
Trio Laser SLD

Raz na zawsze

Dane techniczne urządzenia

Waga

40kg

Wymiar [cm]

105x37x44

Gęstość energii

2 - 125 J/cm²

Długość fali [nm]

755, 808, 1064

Częstotliwość

1 - 10 MHz

Ekran

dotykowy 9,7"

Czas impulsu

10 ms - 500 ms

System

powietrze, czynnik półprzewodnik

Gwarancja producenta

30 miesięcy