urządzenia

Make-Up Permanent
9 450,00 PLN

GLAMOUR ACADEMY

Bezpłatne szkolenie
w cenie
urządzenia

Możliwość przetestowania sprzętu w siedzibie GlamourAcademy

permanent make-up

Urządzenie pozwala na precyzyjne wykonanie makijażu każdego obszaru twarzy

Najnowsze, profesjonalne urządzenie marki Medika pozwala na precyzyjne i dokładne wykonanie makijażu każdego obszaru twarzy. Urządzenie zostało wyposażone w Precise Injection Counting (PIC) – mikroprocesor zapewniający pracę igły ze stałą częstotliwością, dostarczając skórze tą samą ilość pigmentu.

Dzięki zastosowaniu w urządzeniu dużej mocy pracy igły oraz wysokiej częstotliwości nakłuć, minimalizujemy urazy skóry i krwawienia, uzyskując równą i nieposzarpaną linię nakłuć. Permanent Make-Up to lekkie i ciche urządzenie, które pozytywnie wpływa na komfort pracy i samopoczucie klientów.

GLAMOUR ACADEMY

Czym jest makijaż permanentny

Permanent Make-Up

Mikropigmentacja, nazywana również makijażem permanentnym, to trwały rysunek na skórze, który koryguje niedoskonałości i podkreśla walory urody. Polega na wprowadzeniu pod naskórek przy pomocy jednorazowej, sterylnej igły specjalnego, całkowicie bezpiecznego barwnika.

Do najczęściej wykonywanych zabiegów zaliczamy makijaż permanentny: brwi, powiek i ust. Coraz częściej decydujemy się również na permanentne cienie do powiek, czy róż na policzkach, jednak prawdziwym przełomem w dziedzinie mikropigmentacji jest pigmentacja medyczna! Obejmuje ona między innymi pigmentację: piersi, blizn, skóry głowy, ust, czy plam po bielactwie.

Zastosowanie urządzenia

Permanent Make-Up
Permanent Make-Up

Pigmentacja medyczna

Dane techniczne urządzenia

Waga

4kg

Wymiar [cm]

38x29x15

Moc pobierania

0,6 W

Ekran

dotykowy 8"

Tryb automatyczny

3 gotowe programy

Tryb manualny

możliwość dostosowania parametrów

Gwarancja producenta

30 miesięcy